Impreza integracyjna w przestworzach? Jak najbardziej!

Impreza integracyjna w przestworzach? Jak najbardziej!

Eventy biznesowe mogą przybierać różne formy, niektóre z nich bazują na sprawdzonych i popularnych rozwiązaniach jak zabawa w klubie czy podczas ogniska, inne wybierają nieco bardziej szalone aktywności. Jedną z interesujących propozycji jest impreza integracyjna zorganizowana wraz z firmą zajmującą się obsługą skoków spadochronowych. Efekty są spektakularne!

Na czym dokładnie może polegać tego rodzaju impreza integracyjna? Zazwyczaj bazuje ona na wykonywaniu skoków spadochronowych, często w grupach. Jako że są to skoki tandemowe, nie jest konieczne wcześniejsze korzystanie z różnych szkoleń, na przykład AFF. Skoki są prowadzone wraz z instruktorem, dlatego wystarczy tylko szybkie przeszkolenie bezpieczeństwa i od razu można wsiadać do samolotu, żeby wykonać skok. To oczywiście nie jedyne rozwiązanie, ponieważ można też przygotować imprezy integracyjne bazujące na lotach widokowych samolotami, lotach helikopterami, paralotniami i motolotniami czy też lotach balonem na ogrzane powietrze – możliwości jest naprawdę bardzo dużo!

Naturalnie, samo skakanie i latanie to nie wszystko – imprezy firmowe to także możliwość zamówienia cateringu, różnego rodzaju zabawy integrujące uczestników, dlatego podczas jednego dnia czy weekendu pracownicy mogą przeżyć niezwykłą przygodę. Koszty niestety nie są zbyt niskie, ponieważ jeden skok tandemowy to wydatek rozpoczynający się od 500 złotych, ale firmy zamawiające usługi grupowe zwykle otrzymują specjalne rabaty, dlatego można zapłacić jeszcze mniej za same skoki. Inne usługi są liczone w zależności od cennika.

W swoje ofercie imprezy lotnicze różnych typów dla swoich klientów ma między innymi firma Skydive, która na co dzień skupia się na organizowaniu skoków tandemowych i szkoleń AFF. Jej specjaliści mogą przygotować też świetną imprezę integracyjną lub innego typu eventy firmowe i okolicznościowe. Skoki mają miejsce w miastach takich jak Kruszyn, Kamień Śląski oraz Przasnysz. Więcej informacji na temat firmy i jej oferty można uzyskać na stronie internetowej skydive.pl.

One comment

  1. ojeju co ja bym dał, żeby pracować w firmie, które oferuje takie imprezy okolicznościowe !

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>